Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nekrobiznes na plebanii

Utworzony przez polak, 12 lutego 2008 r. o 07:13 Powrót do artykułu
Jola napisał:
Lepiej zagłuszać niż być ucholem na podsłuchu i donosić.
To dokładnie ubeckie sposoby tylko w tamtych czasach byliśmy pod opieka ZSRR i niektórzy niemieli wyjscia, a teraz w wolnym kraju opiekuńcza prawica zagłusza telefony głodnych i chcących godnie życ pielegniarek, które moze kiedys gówna z pod twojej dupy beda wyciagac jak bedziesz chory, a ty mówisz że lepiej zagłuszac. Widze że ty dla swoich chorych idei to zgwałci byś je i powiedział byś ze tak lepiej niewiele masz z człowieka bo człowieczeństwa w tobie nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. To dokładnie ubeckie sposoby tylko w tamtych czasach byliśmy pod opieka ZSRR i niektórzy niemieli wyjscia , a teraz w wolnym kraju opiekuńcza prawica zagłusza telefony głodnych i chcących godnie życ pielegniarek , które moze kiedys gówna z pod twojej dupy beda wyciagac jak bedziesz chory, a ty mówisz że lepiej zagłuszac. Widze że ty dla swoich chorych idei to zgwałci byś je i powiedział byś ze tak lepiej niewiele masz z człowieka bo człowieczeństwa w tobie nie widzę. Wyjście było. Zawsze można było być człowiekiem a nie ubeckim draniem. Ubecy zawsze stosowali metodę odnoszenia się do najgłębszych uczuć. Sprawdź język paszkwila na Czyryszkiwicza sprzed pięciu lat. Twoje człowieczeństwo widać po poziomie słownictwa jaki Ci został w spadku po "tamtych czasach,...bez wyjścia" http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...mp;ticaid=15627
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami poloniści na tym forum, nie literki są tutaj ważne a sens, a jak nie ma się asa w kieszeni to najlepiej przypieprzyć sie do literek. Ja starałem sie bezbłędnie ale prosze o sprawdzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało, że słownictwo, to jeszcze inteligencja na poziomie PRLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosnie tego linka Premier nie chciał jednak ujawnić, o jakie przyczyny chodziło. "Nie mogę w tej chwili o wszystkim mówić, ale były takie przyczyny związane z bezpieczeństwem państwa" - powiedział. Ja też mam komórkę i co zagrażam państwu, oni myślą dalej że 99% ludzi w Polsce to deb***e i takie wyjaśnienie wystarczą żeby przekonać ludzi, na pewno nie mnie. Po liczbie borowców widać że czegoś sie bali, jak widać tracąc fotel premiera i ochronę nic mu juz nie grozi. Paranoja chodziło o pielęgniarki, czego ta wypowiedz pojawiła sie kilka dni po ujawnieniu afery, bo ja jakiś doradca musiał wymyślić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nIE MOGE SłUCHAC TYCH BRONIąCYCH KSIężULKA. cHYBA JAKIES JEGO PRZYDUPASY ALBO CąłKOWIE ZAćMIENIE. nIE WIDZICIE, ZE TEN CZłOWIEK WDAł SIę W CZARNE INTERESY, KOSZTEM SWOICH PARAFIAN? mAłO MU JESZCE?! WSTYD DLA NIEGO, PARAFII, PARAFIAN ,WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fujara napisał:
Jak mówisz o poprzednich władzach /komunistach/, to przypomnij wszystkim kim byl wtedy Król i dlaczego i w jakich okoliczniściach zginął w wypadku członek zarządu Pachuta! Wykaż się wiedzą!
Za takie obelgi względem niewinnego człowieka-jesteś gorzej niż fujara, jesteś po prostu draniem.Już sie nie masz czego sie czepić czep się siebie. Jak jestes taki ciekawy przyczyn i powodów i szukasz winych idź do Pani Pachuty, może ci o tym powie do kogo ma, jeśli wogóle ma pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fujara napisał:
Ale ubodło! Zabrakło wiedzy, czy argumentów za Królem i jego kompanami ze Spółdzielni i komunistów raz czerwonych a raz zielonych? A czy jestem katolikiem, to w tej sytuacji nie ma żadnego znaczenia! Dokopać więcej?
Twoja podłość i bezczelność nie nie zna granic. Dokop- kto czym wojuje od tego ginie. Uważaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Twoja podłość i bezczelność nie nie zna granic. Dokop- kto czym wojuje od tego ginie. Uważaj.
Panie Król, nie strasz ludzi a swoja przestrogę przyjmij do siebie - giniesz w oczach wyborców przez swoją podłość i krętactwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król i jego kompania na czele z radnym Machorką (najgorzej gospodarującym prezesem półdzielni mieszkaniowej na lubelszczyźnie, brak termomodernizacji na osiedlowych budynkach i od kilkunastu lat żadnych poważnych inwestycji) bierze całkowitą odpowiedzialność za wynik referendum jakie zafundowali członkom celowego związku gmin PROEKOB. Jeśli to referendum nie wyjdzie pozytywnie, jest podstawa do wykazania Królowi i jego radnym działanie na szkodę społeczeństwa. Dobrze, że z podpisów na ulotce wyborczej jasno wynika, którzy radni popierają linię Króla i biorą na siebie współodpowiedzialność za działania rozkładające naszą gminę. A wysypisko(bo już nie ZZO) należało by zrobić u Króla na podwórzu. I ten człenio, chce być burmistrzem. O zgrozo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec gminy napisał:
Król i jego kompania na czele z radnym Machorką (najgorzej gospodarującym prezesem półdzielni mieszkaniowej na lubelszczyźnie, brak termomodernizacji na osiedlowych budynkach i od kilkunastu lat żadnych poważnych inwestycji) bierze całkowitą odpowiedzialność za wynik referendum jakie zafundowali członkom celowego związku gmin PROEKOB. Jeśli to referendum nie wyjdzie pozytywnie, jest podstawa do wykazania Królowi i jego radnym działanie na szkodę społeczeństwa. Dobrze, że z podpisów na ulotce wyborczej jasno wynika, którzy radni popierają linię Króla i biorą na siebie współodpowiedzialność za działania rozkładające naszą gminę. A wysypisko(bo już nie ZZO) należało by zrobić u Króla na podwórzu. I ten człenio, chce być burmistrzem. O zgrozo!!!
Tak sie składa że Król nie chce tego wysypiska, a machorka jest prezesem którego mozecie zmienić bo wy zescie go wybrali, tylko zauważ ze nie wszyscy płacą czynsz i moze poniekad zła kondycja społdzielni jest tego skutkiem. A o wysypisko zabiegała poprzednia władza z panem Bohdanem na czele, przygotowujac całą dokumentacje pod to wysypisko i pod ine hujowe inwestycje, uwazajac że ściaga przemysł do Bełżyc który da prace itp. takich inwestorów niepotrzebujemy, chyba ze ktos lubi segregować zasrane pieluchy od butelek itp. Sasiednie gminy zacieraja aby ręce i kibicuja Górze, bo jak on wygra to bedziemy najwiekszym wysypiskiem w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec gminy napisał:
Król i jego kompania na czele z radnym Machorką (najgorzej gospodarującym prezesem półdzielni mieszkaniowej na lubelszczyźnie, brak termomodernizacji na osiedlowych budynkach i od kilkunastu lat żadnych poważnych inwestycji) bierze całkowitą odpowiedzialność za wynik referendum jakie zafundowali członkom celowego związku gmin PROEKOB. Jeśli to referendum nie wyjdzie pozytywnie, jest podstawa do wykazania Królowi i jego radnym działanie na szkodę społeczeństwa. Dobrze, że z podpisów na ulotce wyborczej jasno wynika, którzy radni popierają linię Króla i biorą na siebie współodpowiedzialność za działania rozkładające naszą gminę. A wysypisko(bo już nie ZZO) należało by zrobić u Króla na podwórzu. I ten człenio, chce być burmistrzem. O zgrozo!!!
Tak sie składa że Król nie chce tego wysypiska, a machorka jest prezesem którego mozecie zmienić bo wy zescie go wybrali, tylko zauważ ze nie wszyscy płacą czynsz i moze poniekad zła kondycja społdzielni jest tego skutkiem. A o wysypisko zabiegała poprzednia władza z panem Bohdanem na czele, przygotowujac całą dokumentacje pod to wysypisko i pod ine hujowe inwestycje, uwazajac że ściaga przemysł do Bełżyc który da prace itp. takich inwestorów niepotrzebujemy, chyba ze ktos lubi segregować zasrane pieluchy od butelek itp. Sasiednie gminy zacieraja aby ręce i kibicuja Górze, bo jak on wygra to bedziemy najwiekszym wysypiskiem w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedz jest prosta wysypiska chcą ci co maja działki potrzebne na realizacje tego projektu, napewno nieżle na nich zarobią, a kto ma tam działki ???? pewnie ci co zabiegali o taką lokalizację. To jest proste jak klocki LEGO wystarczy je poskładać, a Król jest nie z tego końca Bełżyc wiec zapewne działki tam nie posiada zreszta mieszkańcy okoliczni wiedzą najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pokładam nadzieję w panu Górze jak wygra to odmłodzi troche gmine wywalając tych pryków, tak jak zrobił na stadionie i co dało efekty, bedą ludzie młodzi wykształceni i kompetentni- przynajmiej tak obiecywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odpowiedz jest prosta wysypiska chcą ci co maja działki potrzebne na realizacje tego projektu, napewno nieżle na nich zarobią, a kto ma tam działki ???? pewnie ci co zabiegali o taką lokalizację. To jest proste jak klocki LEGO wystarczy je poskładać, a Król jest nie z tego końca Bełżyc wiec zapewne działki tam nie posiada zreszta mieszkańcy okoliczni wiedzą najlepiej.
Ten styl znamy ze Spostrzeżeń. Ludzie karmieni byli ubeckimi pomyjami przez kilka lat. Myślisz gościu, że jak ty stosujesz takie metody to inni też? Podjudzanie to twoja specjalność. Chory człowieku, o jakich ty działkach mówisz? Wylecz się wreszcie z tych kompleksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może B ktoś karmi ich wreszcie prawdą a ty używaj argumentów a nie jedynym jaki masz to porównywanie wszystkich do UB-ków ja mam 29lat i co tez jestem UB-kiem , a może zaraz nasmarujesz ze mój dziadek albo ojciec był UB-kiem,a może teściowa w ormo była, no ktoś musiał być nie ma bata -lecz sie z UB-koszmarów tych czasów juz nie ma. Chcąc odeprzeć atak jeżeli prawdę za taką uważasz używaj ARGUMENTÓW adekwatnych do tematu a nie pier***isz o UB i tak w kółko. Pewnie ty jesteś ten sprawiedliwy oszczerca a reszta Bełzyc to UB-cy, zmień w końcu tą porysowana płytę z UB np na U2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze dodam, że jezeli nie chodzi o działki i ty tam takowej nie posiadasz to nie wiem czego sie denerwujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jeszcze dodam, że jezeli nie chodzi o działki i ty tam takowej nie posiadasz to nie wiem czego sie denerwujesz.
Pomyśl trochę logicznie. Jeden facet, albo dwóch mają działki przy wysypisku i np. przy wódce wymyślili sobie, że żeby dobrze na nich zarobić zaangażują 17 gmin po to, aby zbudować ZZO. Do tego projektu będą potrzebne oczywiście ich działki, które sprzedadzą za ogromną kasę. Inny wg. twoich sugestii nie dopuści do realizacji tego projektu, bo nie ma tam swojej dzałki.......... Człowieku i ty chcesz rozmawiać merytorycznie, używając argumentów. Pomyśl trochę logicznie i nie tłocz ludziom do głowy sieczki poprzedzając jej dawkę "pewnikami" bez pokrycia. Podaj jedno nazwisko kogoś kto ma działkę przy wysypisku, która będzie potrzebna do rozbudowy składowiska odpadów i budowy infrastruktury związanej z ZZO. Jeśli to od Ciebie usłyszę to masz carte blanche do dalszej dyskusji. Jesli nie, to zakręć kurek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę wymieniał nazwisk bo jeszcze ktoś będzie pieprzył ze go pomawiam ale jest rejestr działek i w nim jasno jest napisane kto jest właścicielem, i nie wierze że oddadzą działki je za przysłowiową złotówkę, bo jest okazja do wydarcia kasy, większej nisz za zwykła rolną działkę. A spotykając sie w takim gronie gmin można było od razu powiedzieć że szczurów , wron i smrodu nie chcemy, ale ktoś jeżeli osobiście nie posiada tam działki to przynajmniej lobbuje na korzyść tego co ja posiada. Bo nie widze logicznych a co za tym idzie ekonomicznych nie mówiąc już o środowiskowych przesłanek do wybudowania wysypiska okolicznych gmin w Bełżycach , to nie jest nakaz z góry, wojewody czy starosty tylko wola ówczesnych władz, a kto na tym zrobi interes jeśli powstanie to zobaczysz. Na pewno dobry interes zrobią sąsiednie gminy oczyszczając się w Bełżycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...